0506 713 08 00 batıkent temizlik şirketleri

Hakkimizda

Biz Kimiz? 
2004 Yılından günümüze kadar bir çok sektöre web hizmetleri veren uzman ekibimiz bir çok isimle ön plana çıkmıştır. Tüm bu zaman zarfı içinde kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran ve çizgisini hiç bozmayan ekibimizle yıllaca süregelen bu web hizmetlerinde artık marka oluşumuna girmiş bulunmaktayız tüm teknoloji ve gelişimi kalbinde büyüten ve sürekli gelişen ekip tecrübesiyle artık ismimin Son Yazılım Bilişim hizmetleri olarak siz değerli müşterilerine web sektöründe öncü yenilikleri sunmaktan gurur duyarız.

Kurulduğu günden itibaren hiç vazgeçmediği bir kaç çizgiden en önemlisi ise destek anlayışımızdır! Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile on binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız!

Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz! Umarız bizi tanımanızda yardımcı olabilmişizdir, biz yinede yeterli gelmemiştir diye bizi iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan arayıp bir kaç soru sormanızı bekleyen arkadaşlarımız olduğunu hatırlatalım ve iyi günler dileyelim...

Kalite Anlayışımız

Yazılım veya hizmetin tarafımızdan talep edilmesi ile ürünün size teslimine kadar tüm amacımız kaliteyi beklentilerinizin üzerinde tutmaktır. Tüm kalite anlayışını şu şekilde özetleyebiliriz;

Müşteriye istediği hizmeti istediği gibi doğru ve tam zamanında ulaştırmaktır!

Yaptığımız tüm temizlik işleri her zaman kaliteli ve hijyen odaklı olarak yapılmıştır.Çalışmalarımız uzun yıllardır aynı personelle birlikte günümüze kadar gelmiş ve gerekli alt yapıya sahip olarak İstanbul’un tüm semtlerine hizmet verebilmekteyiz.
Hizmetlerimizde her zaman başarılı olmuş kendisine sürekli yenilik ve başarı kazandıran ilkeler edinmiştir.
Çalışmalarımız gerek bireysel olarak gerekse grup olarak hizmet verileceği yere göre değişmekte olup temizlikte kullandığımız malzemelerde çalışılacak yere göre tespit edilmektedir.Bizler sadece görünen temizliğe değil aynı zamanda temizlik yapılan yerin hijyenliğine de önem veririz.
Hjyen Group Kalite Politikamız


Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak.


Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik ürün ve hizmetler sunmak.


Teknolojiyi yakından takip edip edindiğimiz birikimi müşterilerimizin hizmetine sunmak.


Sunduğumuz hizmetlerle, müşterilerimizin iş verimlerini maksimum seviyeye çıkarmak.


Öneri ve eleştirilere açık olmak.


Bütün çalışanlarımıza kalite bilincini yaymak.


Bütün enerjimizi, müşterilerimizi dinleyip onlara maksimum değer katmak için harcamak.


Ürün ve hizmetlerimizde standartlara uygunluğu gerçekleştirmek.


Sürprizlerden kaçınarak kalitede sürekliliği sağlamak.


Kalitede çıtayı sürekli yükseltmek.


Kadromuzu sürekli eğitip geliştirmek.


Sorunlara etkili ve hızlı çözüm üretmek.


Yeni fikirler geliştirmek.

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.